18:00
24 липня
У центральному корпусі ЖДУ ім.І.Франка розпочалась виставка житомирського художника Володимира Дзюби "Український світ".
На виставці представлені більше півсотні картин, які автор створив у період останнього десятиліття. НА сьогодні Володимир Дзюба член Національної Спілки Художників України, член Національної Асоціації Митців, лауреат Всеукраїнської премії ім. Івана Огієнка, учасник багатьох виставок. Має роботи у приватних колекціях в Україні і за кордоном. На його рахунку десятки виставок в Житомирі, перша з яких відбулася ще 1988 році, та інших містах України.