• Головна
  • Овруцький район став переможцем місячника «Спорт для всіх - спільна турбота»
10:07, 29 червня 2016 р.

Овруцький район став переможцем місячника «Спорт для всіх - спільна турбота»

На Житомирщині у квітні стартував Всеукраїнський місячник з благоустрою спортивних споруд «Спорт для всіх – спільна турбота».

 Головні завдання заходу:

  • упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості;
  • проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;
  • стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;
  • запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

У ході місячника фахівцями галузі, учнівськими та студентськими  колективами спільно з виконкомами міських, районних, сільських та селищних рад, громадськістю області забезпечено облаштування 1187 спортивних майданчиків, приведено в належний стан та  впорядковано 396 гімнастичних містечок. На всіх спортивних спорудах проведено санітарну очистку території.

 Для проведення необхідних робіт було залучено 271 тис. грн позабюджетних та майже 1 млн 390 тис. грн бюджетних коштів. У проведенні впорядкування спортивних споруд взяли участь майже 42268 тис. осіб.

 Членами робочої групи узагальнено інформацію щодо визначення переможця Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» в області, яка визнала найкращим Овруцький район.

 23 червня начальник управління сім’ї, молодї та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь і директор Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Адам Хільченко за особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в Овруцькому районі та належну організацію місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»  відзначили: голову Овруцької райдержадміністрації Юрія Дивинського; Овруцького міського голову Івана Коруду; начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Овруцької РДА Миколу Сергійчука; Гладковецького сільського голову Овруцького району Миколу Буховця; директора Овруцької ДЮСШ Руслана Воробея; головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Овруцької райдержадміністрації Івана Балана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#овруцький район #місячник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...