• Головна
  • Житомирські студенти за розподілом працюватимуть у семи областях України
15:35, 20 березня 2012 р.

Житомирські студенти за розподілом працюватимуть у семи областях України

В Житомирському державному університеті пройшов розподіл на подальше місце роботи випускників вузу, які навчаються на державній формі.

Зокрема, цього року 501 студент ЖДУ ім.І. Франка отримали направлення на роботу в сім областей України.

Державний розподіл студентів ЖДУ проводився відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та згідно із «Порядком працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за держаним замовленням». За даними розподілу 2012 року працевлаштовано 471 студент Інститутів та факультетів університету, які навчалися за державним замовленням згідно направлень міністерств та відомств, що склало 95,2 %. Ще 24 випускника, маючи на це підстави, отримали право на вільне працевлаштування. Окрім того, 30 студентів-випускників, які вчилися на контрактній основі, отримали згоду на працевлаштування за фахом у різних підприємствах, установах та організаціях, в державних органах місцевого самоврядування тощо.

Захід, з нагоди розподілення, відкрив ректор  Петро Саух, який побажав студентам творчості в роботі та залишатися гідними традицій університету. У розподілі взяли участь начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Олександр Пастовенський, завідувачі районних та міських відділів освіти, керівники ЗМІ області, представники біржі праці, державних підприємств, установ та організацій, відділу працевлаштування випускників університету, директори трьох Навчально-наукових інститутів та декани п’яти факультетів ЖДУ імені Івана Франка, - повідомляє прес-служба університету.

В цілому цього року в червні 501 студент-випускник ЖДУ ім. І. Франка отримає направлення на роботу у сім областей України: Київську, Хмельницьку, Рівненську, Чернівецьку, Тернопільську, Вінницьку та Житомирську.

Житомирські студенти за розподілом працюватимуть у семи областях України, фото-1
Житомирські студенти за розподілом працюватимуть у семи областях України, фото-2
Житомирські студенти за розподілом працюватимуть у семи областях України, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...