• Головна
  • Житомирські підприємства громадських організацій інвалідів отримали дохід в сумі майже 34 млн. грн.
10:35, 22 березня 2012 р.

Житомирські підприємства громадських організацій інвалідів отримали дохід в сумі майже 34 млн. грн.

21 березня відбулося засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Житомирській області, яке провів її співголова, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Михайло Борщівський.
На розгляд комісії було винесено питання прийняття рішення щодо доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів. Серед них - Коростенське УВП УТОС, Житомирське УВП УТОГ, Коростишівський центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів Житомирського обласного фонду соціального захисту інвалідів, колективне підприємство „Біатрон-6” Житомирської обласної ради Українського Фонду „Реабілітація інвалідів”, підприємство ”Учбово-виробничий центр”, яке засноване на власності Житомирської міської асоціації інвалідів, та інші. За інформацією секретаря регіональної комісії Тетяни Денисенко підприємства, що звернулись із проханням надати їм пільги на оподаткування, мають добрі показники роботи і дотримуються усіх критеріїв, що вимагаються. Члени комісії одноголосно прийняли рішення задовольнити прохання підприємств.
Також на засіданні комісії було прийнято рішення щодо надання Житомирському УВП УТОГ безповоротної фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.
Члени комісії заслухали інформацію про підсумки роботи підприємств та організацій громадських організацій інвалідів за 2011 рік.
У минулому році пільгами з оподаткування користувались 21 підприємство та організація громадських організацій інвалідів області, з 1 січня 2012 року – 23.
Підприємства громадських організацій інвалідів області займаються різними видами діяльності. Це швейне виробництво, виробництво електророзподільної та контрольної апаратури, приладів контролю і регулювання технологічних процесів, дерев'яних будівельних конструкцій та столярних виробів, надання стоматологічних та поліграфічних послуг, надання послуг з ремонту одягу та взуття тощо.
За підсумками роботи минулого року підприємства громадських організацій інвалідів отримали дохід в сумі 33 млн. 923,3 тис. грн.
На підприємствах громадських організацій інвалідів в області станом на 1 січня 2012 року облікова чисельність працюючих становила 980 чол., з них – 612 людей з інвалідністю.
Розмір середньомісячної заробітної плати на підприємствах та організаціях громадських організацій інвалідів за минулий рік становить: працівника – 1069,4 грн., людини з інвалідністю – 888,3 грн., в еквіваленті повної зайнятості відповідно – 1471,1 грн. і 1336,0 грн.
На підприємствах громадських організацій інвалідів дотримується законодавство з праці та оплати праці, соціального захисту інвалідів, надається матеріальна допомога, яка у минулому році склала 328,4 тис. грн., з яких 222,0 тис. грн. надано допомоги людям з інвалідністю Житомирським обласним фондом соціального захисту інвалідів, 29,6 тис. грн. - Коростенським УВП УТОС, 39,3 тис. грн. - Житомирською обласною організацією УТОГ, 12,0 тис. грн. колективним підприємством "Біаторн-6".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відбулося спецпогашення марок «Незламні серця» та «30 років КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат»
МАРКА
На Житомирщині патрульні затримали жителя Вінниччини просто під час крадіжки
ПОЛІЦІЯ
Виявити та надолужити навчальні прогалини — МОН та проєкт «SURGE» розробили діагностичні тести для педагогів
МОН
Понад 10 млн грн — Інспекцією обраховано збитки через загибель риби у річці Стручок на Житомирщині
ДЕІ ПОЛІСЬКОГО ОКРУГУ
Оголошення
live comments feed...