• Головна
  • На вулиці Жуйка 4-А встановили GPS-маяки та почали будівництво укріплюючої стіни
08:42, 11 липня 2016 р.

На вулиці Жуйка 4-А встановили GPS-маяки та почали будівництво укріплюючої стіни

Робоча група здійснила перевірку будівництва автозаправної станції за адресою Жуйка 4-А, щодо виконання забудовником попередніх рішень комісії, а саме: зведення укріплюючої стіни та встановлення маяків для постійного контролю за зсувом ґрунту на прилеглій території.
Територія будівельного майданчика вже відгороджена парканом. Підготовка до будівництва вже розпочалась, проте безпосередні роботи зі зведення укріплюючої стіни знаходяться лише на стадії проекту. Як зазначив представник власника, перші результати з будівництва стіни можна буде побачити вже у понеділок.
 
Встановлення маяків виконано частково. На схилах майданчику для будівництва було встановлено 10 спеціальних приладів, які дозволяють контролювати зсув ґрунту, але контроль здійснюється не автоматично, а за безпосередньої участі спеціаліста. Відповідальний за проведення технічного нагляду на будівництві Володимир Маймаєвський повідомив, що GPS-маяків в Житомирі немає, на даний момент триває їх пошук у Києві. Також для контролю використовують тахеометр – спеціальний прилад для вимірювання відстаней, що дозволяє моніторити деформації у ґрунтовому покриві.
 
«Ми співпрацюємо з представником власника та забудовника, щодо виконання наших погоджених вимог. Зазначаю, що вони виконуються частково, оскільки ми ще досі не побачили початку робіт по зведенню укріплюючої стіни, а це – найважливіше. Якщо є встановлений термін на виконання певних робіт і погоджений всіма сторонами, то все має виконуватись вчасно», – наголосив перший заступник Житомирського міського голови Олексій Ясюнецький.
 
Щодо перевірки всіх дозвільних документів було відправлено запит до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Також з’ясовується погодження умов дорожнього руху, оскільки автозаправку планують будувати на досить небезпечній ділянці дороги.
 
Наступне засідання комісії відбудеться вже наступного тижня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #жуйка #будівництво #азс #стіна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...