
15:21, 12 липня 2016 р.
На Житомирщині посадовця покарано за адміністративне правопорушення
За результатом розгляду адміністративного протоколу, складеного Коростишівською місцевою прокуратурою стосовно вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-7 КУпАП та ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», судом притягнуто до відповідальності голову сільської ради.
Встановлено, що голова сільської ради, що у Володарсько-Волинському районі, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування та обіймаючи зазначену посаду, порушила вимоги чинного антикорупційного законодавства.
Зокрема, усвідомлюючи, що в її службовій діяльності виник конфлікт інтересів, не вжила заходів щодо його недопущення, а саме, не повідомила про це безпосереднього керівника – сесію сільської ради, проголосувавши на двох пленарних засіданнях сесій за виділення собі премії на загальну суму понад 3700 грн.
За рішенням суду, на винну особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу на суму 3400 грн, що становить 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Наразі рішення суду набуло законної сили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
Оголошення
11:52, Вчора
4
13:14, 4 лютого
