• Головна
  • Технічні параметри та особливості розташування бюджетного житла
Реклама
15:30, 1 липня 2016 р.

Технічні параметри та особливості розташування бюджетного житла

Реклама

Новобудови економ-класу: особливості бюджетного житла.

Економічна криза та зниження купівельної спроможності призвело до меншого попиту на всі новобудови Львова, Житомира та будь-якого іншого українського міста. Будівельні компанії змушені знижувати активність ведення робіт, зменшувати ціни на житло та підвищувати процентне співвідношення кількості дешевих квартир – однією з основних тенденцій стало проектування та будівництво малометражних апартаментів. Більше того, експерти стверджують, що мінімальна площа дешевих однокімнатних квартир, які пропонуються в новобудовах на ринку нерухомості нашої держави, зменшилася тільки за один рік майже на сім відсотків. А на наступний рік заплановане зменшення мінімальної площі ще майже на один відсоток. В той же час двокімнатні квартири за рік зменшилися на чотири відсотки, а трикімнатні – всього на один. Це говорить про те, що забудовники намагаються підлаштуватися під ситуацію на ринку і зменшують ціни на найбільш дешеві квартири, оскільки криза більш за все вразила найменш забезпечену категорію населення України – саме ту, яка розраховувала придбати найдешевше житло.

Основними параметрами, що відрізняють новобудову економ-класу від інших категорій, можна назвати погане розташування ділянки для забудови, панельну технологію будівництва, дешевий типовий проект, дешеві матеріали та мінімум обладнання в будинку. Новобудови економ-класу зазвичай розташовуються на околиці міста, чи взагалі за його межами. Транспортне сполучення часто незадовільне, поблизу майже відсутні елементарні об’єкти інфраструктури, такі, як школа, дитячий садок, медичний заклад та магазин. Поруч з будинком можлива наявність промислового підприємства зі шкідливим виробництвом.

Панельна технологія, хоч і дозволяє будувати дуже швидко, з точки зору експлуатаційних якостей спорудженої будівлі стоїть на останньому місці в порівнянні з іншими технологіями. Залізобетонні панелі, з яких, наче з елементів конструктора Лєго, складається будинок, доволі погано захищають внутрішні приміщення від втрат тепла та звуків з вулиці та з сусідніх помешкань, має незадовільну сейсмостійкість. На даний час будівельники стали використовувати більш прогресивний метод – відливається монолітний залізобетонний каркас, на який прилаштовуються стандартні панелі. Цей спосіб не такий швидкий, але дозволяє побудувати більш надійне житло. Деякі забудовники ізолюють зовнішні стіни пінополістиролом або мінеральною ватою, що дозволяє покращити теплоізоляційні характеристики стін, але підвищують собівартість будівництва і кінцеву ціну для покупця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...