• Головна
  • На Житомирщині відзначали День Асоціації платників податків України
09:18, 26 березня 2012 р.

На Житомирщині відзначали День Асоціації платників податків України

Вітаючи Президента Асоціації платників податків України Валентину Арбузову, Першого віце-президента АППУ Василя Матвійчика на Житомирщині перший заступник голови ДПС у Житомирській області Лілія Лук’янова подякувала їм за вибір проведення заходів з нагоди Дня Асоціації платників податків України саме у Житомирській області. «Це велика честь для всіх нас: і для платників податків Житомирщини, і представників податкової служби, і органів місцевого самоврядування, і, звичайно, для територіального відділення АППУ у Житомирській області. Цей вибір є свідченням того, що саме Житомирське відділення АППУ є одним із активніших членів Всеукраїнської Асоціації,» - зазначила Л.С.Лук’янова.
«Співпраця житомирських податківців з Асоціацією платників податків з кожним роком набуває біль системного характеру. Сьогодні вона має конструктивний характер і дає практичні результати,» - таку оцінку спільній роботі дали під час зустрічі керівництва ДПС у Житомирській області та Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України» і представники податкової служби, і голова ради житомирського територіального відділення АППУ Світлана Забавська.
Відповідно до плану проведення Дня Асоціації платників податків України керівники АППУ зустрілися також з гловою Житомирської державної адміністрації Сергієм Рижуком, провели зустріч зі студентською молоддю Житомирського державного технологічного університету та Житомирського Національного агроекологічного університету, привітали платників податків Житомирської області під час проведення семінару за участі фахівців Державної податкової служби України,  провели зустріч з представниками бізнесу області, відвідали Озерненську гімназію  Житомирського району під час проведення конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей", зустрілися з керівництвом Бердичівської міської ради, ознайомилися роботою підприємства - переможця обласного рівня Рейтингу "Сумлінні платники податків 2010" - ВАТ "Бердичівський пивоварний завод".

На Житомирщині відзначали День Асоціації платників податків України, фото-1
На Житомирщині відзначали День Асоціації платників податків України, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...