• Головна
  • Сесія Житомирської облради: як приймались зміни до бюджету і головні рішення засідання
15:51, 21 липня 2016 р.

Сесія Житомирської облради: як приймались зміни до бюджету і головні рішення засідання

Сьогодні, 21 липня, у Житомирській обласній раді відбулось засідання депутатів сьомого скликання.

На сесії були присутні 38 депутатів з 42. Засідання було проведено досить плідно – в порядку денному було 80 питань. Зокрема вдалось прийняти рішення по виділення земельних ділянок учасникам АТО; затвердження концепції та створення індустріального парку «SMOKOVKA»; прийняття Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області (2016-2020 роки); введення «Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області» (2016-2020 роки).

Також було розглянуто питання щодо внесення змін до Програми реформування водопровідно-каналізаційного господарства в області. Доповнення такі: прийняти заходи щодо відновлення вододобувних свердловин та їх капітального ремонту. За прогнозами заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Геннадія Забродського за п’ять років хочуть відновити понад дві сотні артезіанських свердловин. На виконання робіт знадобиться в нинішніх цінах 180 мільйонів гривень.

У числі інших рішень було внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Увесь інший час у обранців зайняло внесення та затвердження змін до Перспективного плану формування територій громад Житомирської області. Відтепер згідно зі змінами Корнинська селищна об’єднана територіальна громада складається з Корнинської селищної ради та чотирьох сільських рад: Лисівської, Турбівської, Лучинської та Сущанської.

Також із перспективного плану було виключено проекти об’єднання територіальних громад, склад яких не затверджений розпорядженнями Кабінету Міністрів України. Наприклад це: Брусилівський район – Ставищенська сільська об’єднана територіальна громада; Новоград-Волинський район - Новоград-Волинська міська об’єднана територіальна громада.

Слід відмітити, що у перспективний план формування територій громад включено пропозиції щодо утворення об’єднаних територіальних громад, адже з 13 районів надійшли пропозиції про створення 21 територіальної громади.

Нагадаємо, що на початку сесії облради нагородили почесними відзнаками жителів Житомирщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #облрада #сесія #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...