• Головна
  • Дамир Грищенко з Житомирщини потребує термінового лікування синдрому Аперта
Допомога
09:11, 24 липня 2016 р.

Дамир Грищенко з Житомирщини потребує термінового лікування синдрому Аперта

Допомога

Термінової допомоги потребує 4-місячний Дамир Грищенко. Після народження у хлопчика діагностували рідкісну хворобу - синдром Аперта.

Шансом на здорове життя може стати складна та вартісна операція за кордоном. Самотужки зібрати гроші батьки не в змозі. Тож звертаються по допомогу до всіх небайдужих.

Ніна стала мамою 4 місяці тому. Вагітність проходила без ускладнень. Лікарі запевняли, що плід розвивається нормально, без жодних патологій, розповідає жінка.

Та народитися здоровим Дамиру не судилося. Немовля з’явилося на світ з неправильною формою черепа, пальчики на його ручках та ніжках зрослися.

"Проходила вагітність нормально. Обстежилася в Житомирському центрі матері і дитини. Жодне узі не показало, що у мене з дитиною щось не так", - розповіла мама хворого хлопчика Ніна Грищенко.

За словами матері, лікарі встановили діагноз не відразу. Вже у Києві батьки дізналися, що у хлопчика синдром Апера.

"Дитинка має характерний вигляд, характерні риси обличчя, характерну форму голівки - акроцефалію і синдактилію. Це пальчики, які зрослися. Вона може бути кістковою, може бути шкіряною", - пояснила лікар-генетик Віра Галаган.

З вродженою аномалією розвитку черепа - за статистикою, народжується одна дитина на 65 тисяч. Вилікувати це захворювання можна тільки за допомогою операції - кажуть лікарі.

"Для даного захворювання - це оперативне втручання. Тому що необхідно дати можливість рости головного мозку", - пояснила лікар-генетик Віра Галаган.

Хірургічно змінити форму черепа Дамиру можуть у Москві. Батьки самі знайшли клініку, у якій лікують від цієї хвороби.

За словами Андрія, батька хлопчика, - це найдоступніший варіант. Перша операція коштуватиме 20 тисяч євро. Всього їх буде кілька.

"Ці операції - роз'єднання пальчиків на ручках, на ніжках. Плюс операція на голівці - це не одна операція, не одна, ні дві, ні навіть не три. Ми зараз в пошуках допомоги, ми должни його врятувати", - пояснив батько хворого хлопчика Андрій Грищенко.

Уже на початку серпня родина вирушає до Москви. Та зібрати необхідну суму на лікування без допомоги батьки не в змозі.

"Дуже велике прохання. Просто прошу, як мати дитини - допоможіть нам. Ми в боргу не залишимося. Дуже вдячна вам", - благає мама хворого хлопчика Ніна Грищенко.

Нині Дамир з мамою перебувають у Козелецькій лікарні. Хлопчик застудився. Через синдром Апера - його імунітет надто ослаб.

Номер картки ПРИВАТ БАНКУ - 4149 4978 6171 9286, Андрій Валентинович Грищенко (батько хлопчика)

Номер телефону Андрія, батька хлопчика - 097-277-72-87

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дамир грищенко #хвороба #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...