• Головна
  • Жителі області матимуть змогу отримувати високоспеціалізовану допомогу в наукових медичних установах України
17:34, 28 березня 2012 р.

Жителі області матимуть змогу отримувати високоспеціалізовану допомогу в наукових медичних установах України

Це засвідчує меморандум про співпрацю підписаний Житомирською облдержадміністрацією та Національною академією медичних наук України.

У документі також вказано, що на цей рік за медичними показниками гарантовано безоплатне надання медичної допомоги для 1238 мешканців Житомирщини. Консультації та лікування проводитимуться за рахунок коштів держбюджету у 28 профільних наукових медичних інститутах і клінічних центрах.

У документі зафіксовані й квоти від області по кожній медичній установі: так, найбільше пацієнтів передбачено направити до Інституту невідкладної та відновної хірургії (122), Інституту очних хвороб (108), Національного наукового центру Інститут кардіології (79) та Національного наукового центру радіаційної медицини (71). Соціальне значення укладання угоди було підкреслено урочистою церемонією, в який брали участь підписанти меморандуму: голова облдержадміністрації Сергій Рижук та президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, а також, голова облради Йосип Запаловський, представники міністерства охорони здоров'я, керівники відомчих управлінь та медичних установ області.

"Це ще один прозорий, добрий конкретний крок до того, як сказав 7 березня на Кабміні Президент України, щоб ми йшли до кожної людини, не чекали, допоки вона звернеться. А що стосується охорони здоров'я, то ми знаємо ментальність і свою, і своїх людей, бо ж не звертаємось, поки не заболить так, що вже терпіти не сила" Житомирська область, наголосив Сергій Рижук, зі свого боку, має здійснити дієвий, прозорий відбір та направлення громадян області, що потребують допомоги, до медичних наукових установ України згідно встановленого порядку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...