• Головна
  • Цього року в житомирському таборі "Супутник" оздоровилось більше 1000 дітей
Фото
09:49, 27 липня 2016 р.

Цього року в житомирському таборі "Супутник" оздоровилось більше 1000 дітей

Фото

26 липня відбулась виїзна прес-конференція за участі секретаря міської ради Наталії Чиж та директора КП "Парк" Володимира Шуста  у таборі відпочинку "Супутник". Мова йшла про перебіг відпочинку дітей, а також перспективи розвитку.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник», був визнаний найкращим в Житомирській області. Путівки в табір, зараз, придбати майже неможливо, оскільки закуповуються виключно через міський бюджет. Вони в першу чергу розподіляються на дітей учасників АТО, діток з малозабезпечених сімей.

Цього року виконком надав квоти для обдарованих дітей, адже декілька років тому ця можливість була загублена, і багато дітей, які індивідуально займалися в гуртках та позакласною роботою були обділені путівками в табір.

Вже п’ять років, для дітей з вадами розвитку виділяється перша зміна та окремий корпус, де діти можуть відпочивати з своїми батьками та опікунами.

За п’ять років у цьому закладі відбулися великі зміни: спочатку, у таборі відпочивало близько 320 дітей, два роки тому – 900, а в цьому році більше 1000. У «Супутнику» був проведений капітальний ремонт усіх корпусів, була реконструйована їдальня. Також, депутати міської ради виділили кошти на проектно-кошторисну документацію. Зараз, в планах зробити заміну даху у трьох корпусах, душових та у пральні. Були надані кошти на ремонт адміністративного приміщення персоналу табору.

"Мені дуже подобається підхід міського голови, вже було проведено дві розмови про перспективу виділення грошей на будівництво нового корпусу, який буде приймати близько 200 дітей та функціонувати в зимній період. Звичайно, це питання буде залежати від рішення сесії, і від рішення депутатів. Було б дуже чудово, якби депутати змогли виділити кошти на подальший розвиток, щоб табір міг працювати не лише у літній період, а й в осінній та зимовий, коли діти знаходяться на канікулах. Звичайно, це буде залежати в точу числі від мене і від моїх колег-депутів", – розповідаєВолодимир Шуст.

Цього року в житомирському таборі "Супутник" оздоровилось більше 1000 дітей, фото-1

У оздоровчому таборі «Супутник» вже два роки функціонує басейн. Діти охоче відпочивають та з користю проводять час з методистами табору.

"Вперше в зміну ми ввели новизну, яка дуже гарно спрацювала, ми вирішили створити свій власний «табірний парламент», і ви знаєте, діти одразу відгукнулися. Діти з різних шкіл Житомира, кожен з своїми ідеями, вирішили оголосити конкурс «Подаруй книгу» табору «Супутник». І тепер, ми хочемо сформувати свою власну бібліотеку, щоб наші дітки змогли розвиватися і проводити час з користю. Для дітей проводять різні розважальні заходи. Нещодавно, було організоване родинне свято, і кращий загін отримав сертифікат на трьохразове відвідування басейну. Вожаті проводять з дітьми загонові справи, різні тести, діагностики, квести та ігри.Також, у літньому таборі є свій«відеопроектор».Програма табору дуже насичена, майже щодня проводяться дискотеки. Наш табір дуже часто відвідують центри соціальних служб – Ольги Юрченко. Працівники проводять діагностику та різні види роботи з дітьми.Через таку велику кількість розваг, діти забули про Інтернет та соціальні мережі, і це дуже радує ", ­– говорить директор табору Любов Ковальчук.

Цього року в житомирському таборі "Супутник" оздоровилось більше 1000 дітей, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #супутник #діти #відпочинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...