• Головна
  • Для інвентаризації земель на Житомирщині буде залучено понад півтора мільйона гривень
10:11, 27 липня 2016 р.

Для інвентаризації земель на Житомирщині буде залучено понад півтора мільйона гривень

З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло 1,57 мільйона гривень в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Кошти використають на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та інвентаризацію земель.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 24,3 млн грн. Із них на рахунку обласної ради – 0,4 млн грн, міст обласного значення – 1,0 млн грн, районних рад – 1,6 млн грн, сільських, селищних і міських – 21,3 млн грн. Про це розповідають в секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Впродовж 2016 року на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів використали 123 тис грн. Ще 70,8 тис грн спрямували на роботи з інвентаризації земель.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #бюджет #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...