• Головна
  • У Новоград-Волинському районі зареєстровано 5 випадків сказу
16:03, 27 липня 2016 р.

У Новоград-Волинському районі зареєстровано 5 випадків сказу

Станом на 26 липня в Новоград-Волинському районі зареєстровано 5 випадків сказу, із них: 1 випадок в населеному пункті с. Токарів, де захворів домашній кіт, в м. Новоград- Волинський - собака та червона лисиця, в с. Кануни - лисиця. Останній випадок стався в смт. Городниця, де захворів бездомний, безприв’язний собака.

Про це інформує сайт РДА.

На території Городницької селищної ради останній випадок сказу бездомного собаки стався 22 липня. Хвора тварина нанесла травми 5 особам. Даною собакою були покушені домашні безприв’язні собаки та птиця. Вбив собаку єгер Новоград-Волинської РО УТМР. Про даний випадок в районну державну лікарню ветмедицини повідомив ветлікар-епізоотолог Городницької дільничної ветлікарні Костюк Л.В.

В Житомирську РДЛВМ було встановлено сказ тварини (експертиза № 0011841 п.м./іб від 23.07.2016 року).

Ветслужбою Городницької дільничної ветлікарні проводяться щеплення собак та котів проти сказу. З 23 по 26 липня. щеплено 97 собак, 9 котів. В дворах та на місці забою собаки проведена дезінфекція 1% розчином віроциду.

Серед населення проводиться роз’яснювальна робота щодо захворювання тварин і людей на сказ.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України прибуло 91 393 дози вакцин для профілактики сказу РАБІПУР®РСЕС АНТИРАБІЧНА ВАКЦИНА В.Р., які в рамках міжнародних закупівель придбані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету 2015 року. Найближчим часом ці вакцини будуть доставлені в регіони України в необхідній кількості, заявленій у потребах.

Вакцина для профілактики сказу не є плановою, а показана лише тим людям, які безпосередньо були покусані тваринами, та яким лікар призначив курс профілактичних щеплень проти сказу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новоград-волинський #городниця #сказ #захворювання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...