• Головна
  • За добу на Житомирщині вигоріло понад 1,5 гектари сухої трави
14:12, 28 липня 2016 р.

За добу на Житомирщині вигоріло понад 1,5 гектари сухої трави

27 липня о 15:52 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про займання сухої трави на землях запасу Руднянської селищної ради Овруцького району. На місце події виїхали бійці 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю з'ясувалось, що існувала загроза поширення вогню на житлові будинки, які знаходились на відстані близько 10 метрів. Зусиллями бійців ДСНС о 18:16 пожежу локалізовано, о 18:30 — ліквідовано. Вогнем пройдено 0,3 га сухостою.

Аналогічні дві пожежі цієї доби рятувальники ліквідували на землях запасу в Житомирському — 0,5 га та Овруцькому — 0,8 га районах. За попередньою інформацією, причиною виникнення усіх трьох пожеж стало необережне поводження з вогнем невідомої особи. Усі обставини наразі встановлюються.

З початку року вогнеборцями Житомирщини ліквідовано 79 пожеж сухої рослинності на площі понад 130 га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #пожежі #трава
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...