
17:04, 28 липня 2016 р.
В Житомирі відкриється експозиція, присвячена подіям на сході України
В рамках відзначення Дня міста міська влада планує організувати масштабну експозицію, присвячену військовим діям на сході України.
На виставці будуть виставлені роботи фотохудожника Дмитра Муравського. Будуть окремо представлені експозиції присвячені 95-й бригаді, окремо загиблим та їх сім’ям.
«Житомиряни мають відчути весь біль війни та зрозуміти те, наскільки важлива роль наших захисників», – пояснює художній директор виставки Олена Козловець.
Інсталяція відбудеться в приміщенні колишнього ресторану «Смоленськ» на розі вул. Михайлівської та Б.лятошинського. Організатори навмисно обрали майданчик такого формату аби атмосферу зробити максимально наближеною до реальних умов, в яких перебувають військові на сході країни. Власники надають приміщення безкоштовно та навіть запропонували свою допомогу.
Для проведення експозиції майданчик буде обладнано виставковим спорядженням, необхідним освітленням та технікою, а військові та волонтери забезпечать необхідний реквізит для оформлення, зокрема і привезений з передової. Крім того, рідними учасників АТО будуть надані їх пам’ятні речі.
Також, окрім фотовиставки до уваги відвідувачів будуть представлені відео роботи, в яких розкриють особливості життя військових не тільки на лінії фронту, а й вдома.
На організацію інсталяції коштів з міського бюджету не витрачатимуть. Мистецький захід фінансуватиметься за рахунок волонтерів та спонсорів. Діятиме експозиція протягом декількох місяців, доки матиме попит у житомирян та гостей міста.
Також в рамках проведення Дня міста відбудеться нагородження героїв АТО, волонтерів, військових лікарів та громадських організацій (благодійних фондів) відзнаками «Гордість міста».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:05
26 квітня
Оголошення
19:32, 22 квітня
14:45, 15 квітня
19:32, 22 квітня
14:44, 15 квітня
14:44, 15 квітня
live comments feed...