• Головна
  • У Житомирі окреслили пріоритетні цілі сталого розвитку
15:06, 1 серпня 2016 р.

У Житомирі окреслили пріоритетні цілі сталого розвитку

Сьогодні, 1 серпня, у Житомирі пройшли обласні консультації з адаптації та локалізації Порядку денного з питань розвитку до 2030 року 17-ти Цілей Сталого Розвитку в Україні.

 У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 Метою консультацій є підвищення обізнаності представників органів державної влади, академічних інститутів, аналітичних центрів, неурядових організацій про Цілі сталого розвитку Порядку денного ООН 2030, а також залучення сторін процесу адаптації Цілей сталого розвитку до ООН в контексті України.

 Ван Нгуєн, Директор офісу Координатора системи ООН в Україні, у привітальному слові зазначила: «Новий Порядок Денний Сталого Розвитку до 2030 року, 17 Цілей Сталого Розвитку та 169 індикаторів – це не просто документ на папері. Попри те, що Цілі Сталого Розвитку не носять юридично зобов’язуючого характеру, Уряд разом з бізнес-колами та громадським сектором мають створити умови для повноцінного досягнення цих цілей».

 Глобальні цілі сталого розвитку стосуються всіх галузей життя людини: економіка, гуманітарна та соціальна сфери  (охорона здоров’я, освіта, праця та соціальний захист населення, ґендерна рівність), розвиток сільського господарства, промисловість, екологія, тощо.

 Довідково. 1 січня 2016 року офіційно вступили в силу 17 цілей сталого розвитку (ЦCР), які є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року.

 ЦСР спираються на успіх Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) і продовжують їх, щоб подолати всі форми бідності. Нові цілі унікальні тим, що закликають до дій всі країни – бідні, багаті і з середнім рівнем доходу – щоб сприяти процвітанню та захисту планети.

 Термін «сталий розвиток» запровадив прем’єр-міністр Норвегії Гру Харлем Брундланд в звіті «Наше спільне майбутнє» у 1987 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #стратегічні цілі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Через 81 рік «повернувся» додому з війни: поховали воїна, останки якого знайшли пошуківці Житомирщини, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Будівельні роботи сміттєпереробного заводу у Житомирі завершені вже на 90%, — ФОТО
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
В житомирському університеті працює професор зі світовим ім’ям, який «рятував» Фукусіму та Чорнобиль
ОСВІТА
Поліція Житомирщини закликає не вірити «добродіям», які вимагають гроші за порятунок рідних від неприємностей
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...