![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
18:00, 31 березня 2012 р.
У студентів державного університету імені Івана Франка вилучают холодильне обладнання
В гуртожитках Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочався рейд по вилученню холодильного обладнання. Подібні дії створюватимуть значні незручності у повсякденному побуті студентів. Голова Житомирської міської організації ВО «Свобода», депутат Богунської районної ради Михайло Сліпченко звернувся до ректора університету для з’ясування причин подібних дій.
«Корінь проблеми – у застарілій електропровідній мережі, яка не витримує навантажень. Єдиний вихід – негайний ремонт електросистеми, оскільки йдеться про найважливіше – здоров’я та життя молодих людей. Тим більше, коли із місцевого бюджету витрачаються мільйони гривень на встановлення пам’ятників діячам совєцької епохи, влада зобов’язана знайти кошти на ремонт, позаяк здоров’я українців – це найцінніший скарб нації» - зазначив після розмови з ректором Михайло Сліпченко.
Житомирська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» направила звернення до голови облдержадміністрації, голови обласної ради та міському голові Житомира з проханням виділити кошти на ремонт електромереж.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...