Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
З 30 по 31 березня 2012 року в м. Житомирі, на базі технологічного університету відбувся перший фінал клубного чемпіонату України серед чоловічих команд центрального регіону з тенісу настільного.
У змаганнях взяли участь 12 клубів з регіонів України.
І місце посіла команда клубу “Азот” з м. Черкаси, ІІ місце –“Бородіно” з м.Києва, ІІІ місце - “Гурман” з м. Києва. Житомирська команда ЖДТУ у складі Ігоря Одноворченка, Павла Зборовського та Олексія Ващука за підсумками змагань посіла четверте місце.