У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів

11 серпня у Домі української культури відбулося відкриття виставки культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ».

Автор проекту Павло Ротар розповів, що це вже 9 виставка проекту. Після Житомира з експозицією зможуть ознайомитися інші міста України. Проект має закінчитися у 2017 році.

Виставка об’єднала понад 70 митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із 22 областей України. Народні майстри створюють арт-об’єкти шляхом оздоблення предметів військового походження розписом, техніка виконання якого характерна для українського народного мистецтва. Під час функціонування виставки також проводяться майстер-класи з дітьми та заняття арт-терапією.

У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-1 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-2 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-3 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-4 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-5 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-6 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-7 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-8 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-9 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-10 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-11 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-12 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-13 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-14 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-15 У Житомирі відкрили виставку сучасних арт-об’єктів, фото-16
житомир виставка боєприпаси війна арт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі