• Головна
  • В Житомирі стартує міні-футбольний турнір серед аматорських, молодіжних та студентських команд - «Кубок «Спорт для всіх».
11:05, 4 квітня 2012 р.

В Житомирі стартує міні-футбольний турнір серед аматорських, молодіжних та студентських команд - «Кубок «Спорт для всіх».

В Житомирі стартує міні-футбольний турнір серед аматорських, молодіжних та студентських команд - «Кубок «Спорт для всіх». Його організовує Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за підтримки Головного управління сім'ї, молоді та спорту Облдержадміністрації. Партнерами є ЖОГО ВМО "Слов'яни" та інтернет-видання Footballzt.com
Початок турніру запланований на 28 квітня. Фінал відбудеться 10 червня. Планується, що в турнірі візьме участь 24 команди. Спочатку вони зіграють у чотирьох групах за круговою системою в 1 коло (у кожній групі кожна команда зіграє з кожною). До фінальної частини вийдуть по дві найсильніші команди з групи.
Формат турніру - 5х5 (4 гравці та 1 воротар). До участі запрошуються всі бажаючі. Вікових обмежень немає. Хоча не допускаються до змагань професійні гравці.
Що цікаво, в команді можуть бути заявлені та грати дівчата. Допускаються до змагань і команди дівчат.
У заявці може бути заявлено від 5 до 12 гравців.
Заявки приймаються до 25 квітня за адресою:
м.Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 701(будівля обдержадміністрації, вхід з арки). Заявки мають бути обов'язково завірені підписом та печаткою лікаря.
Щоб не було "підстав" до заявки обов'язково додається ксерокс 1-ої сторінки паспорта(або свідоцтва про народження) гравця.
Один гравець може грати тільки за 1 команду.
Турнір буде забезпечено:
* М'ячами, манішками, протоколами, кубками, медалями, грамотами.
* Суддівською колегією, секретарем та ЛІКАРЕМ.
Переможець буде нагороджений Кубком, медалями та грамотами, а призові місця медалями та грамотами Головного управління сім'ї, молоді та спорту Облдержадміністрації.

В Житомирі стартує міні-футбольний турнір серед аматорських, молодіжних та студентських команд - «Кубок «Спорт для всіх»., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...