На Житомирщині субсидію на житлово-комунальні послуги отримує кожна друга сім’я

В умовах підвищення тарифів держава надає допомогу тим, хто не в змозі заплатити за житлово-комунальні послуги або придбати паливо чи скраплений газ, у вигляді субсидій.

 З часом свого функціонування програма житлових субсидій постійно удосконалюється. Механізм нарахування тепер значно спрощений та передбачає індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидії, який здійснюється окремо для кожної сім’ї і залежить виключно від доходів. Оформити субсидію тепер можна у селищній раді або через Інтернет-мережу (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

 Субсидія призначається на 12 місяців, а не на півроку, як було раніше. Вона автоматично перераховується на наступний термін вже без додаткових заяв.

 Для фінансування Програми житлових субсидій в Житомирській області передбачено субвенції у сумі 1 млрд 367,8 млн грн.

 Станом на 1 серпня 2016 року субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримують 173,4 тис. домогосподарств. Організаціям, що надають житлово-комунальні послуги, нараховано 1 453,0 млн грн, перераховано – 565,1 млн грн. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги становить 114,79 грн.

 Субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 32,6 тис. домогосподарств на загальну суму 56,8 млн грн. Отримали субсидію готівкою 35,4 тис. домогосподарств на загальну суму 57,4 млн грн. Середній розмір субсидії – 1714,09 грн на рік. 

 З питань призначення субсидії можна звертатися на "гарячу лінію" в Житомирській області: (0412) 24-14-08.

житомир субсидії жкх
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі