• Головна
  • У Житомирській області тривають роботи з поточного ямкового ремонту доріг
15:01, 16 серпня 2016 р.

У Житомирській області тривають роботи з поточного ямкового ремонту доріг

Тривають роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування Житомирської області.

Протягом останнього тижня підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Житомирській області було ліквідовано близько 11 тис. м² пошкоджень дорожнього покриття.

Всього, з початку року ліквідовано 235,4 тис. м² дефектів дорожнього покриття, з яких:

  • на дорогах державного значення 144,7 тис. м²;
  • на дорогах місцевого значення 90,7 тис. м².

Наразі, найбільш активізовані роботи на автодорозі Р-28 Виступовичі - Житомир. Як зазначалося раніше, три механізми "Madpatcher" швидкими темпами виконують роботи з усунення дефектів на дорожньому полотні вищевказаної автодороги. Лише протягом останнього тижня на км 68 - 78 струменевим методом ліквідовано більше чотирьох тисяч м² ямковості.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області продовжуються роботи з поточного - середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Житомир - Могилів-Подільський.

Станом на 15 серпня підрядною організацією влаштовано майже 20 тис. м² вирівнюючого шару асфальтобетону на протяжності 2,2 км.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #ямковийремонт #дороги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...