Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. 

24 лютого бігуни європейської команди стартували в місті Порту, що в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети буде охоплювати 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

Маршрут забігу пролягає і через Житомирську область. Естафета Житомирщині перейде  4 вересня і на території області перебуватиме чотири дні.

На фото маршрут забігу:

Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії, фото-1 Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії, фото-2 Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії, фото-3 Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії, фото-4

Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни по олімпійському принципу передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 28 років.

Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

Житомирська область зустрічатиме Всесвітній біг заради гармонії, фото-5
житомирщина бігзарадигармонії область естафета
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі