
13:15, 9 квітня 2012 р.
Через нещасне кохання дівчини рятувальники «купалися» у крижаній воді
У неділю, о 09:25 у м. Новоград-Волинський під час спроби здійснення суїциду через утоплення (стрибок з мосту) у р. Случ працівниками міської комунальної рятувальної служби на воді врятовано 16-річну дівчину, яку доставлено до міської лікарні. Юнка на цей крок пішла свідомо, через, на її думку, нещасне кохання. Випадкова перехожа – літня жінка спробувала дівчину відмовити від трагічного вчинку, але марно. Молода людина, яка готувалася до стрибка привернула увагу біля тридцяти випадкових очевидців. Жвавий натовп зацікавив рятувальників міської КРС, яка розташована у 100-150 метрах нижче по течії. Коли дівчина таки стрибнула, один з рятувальників не роздумуючи кинувся у воду, другий потягнув до води човен. Самогубцю врятував одяг – «дута» куртка та відважна рішучість чоловіків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
19:00
30 травня
ТОП новини
Оголошення
14:13, 4 червня
17:13, 29 травня
00:08, 28 травня
