12:03, 26 серпня 2016 р.
У Житомирі визначили Міс і Королеву Незалежності 2016
25-річчю Незалежності нашої держави був присвячений молодіжний громадсько-мистецький фестиваль "Молодь відзначає Незалежність-2016", який цього року акумулював кращі творчі сили молоді на підтримку єдності нашої держави.
Захід відбувся 24 серпня в оновленому літньому театрі "Ракушка". Найактивніша творча молодь Полісся відзначила цю визначну дату по-особливому і надзвичайно цікаво: з українським колоритом, молодіжною креативністю та піднесеним настроєм.
Проведенню заходу сприяли управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міської ради та творчо-мистецьке об'єднання "Академія зірок".
Відкрила захід пісенна композиція "Молитва за Україну" у виконанні лауреата міського конкурсу патріотичної пісні "Пам'ять жива" – співачки Анастасії Затолюк.
Відбувся патріотичний танцювальний флеш-моб "Ми - українці", до якого долучились не тільки учасники фестивалю, а й численні глядачі. Також учасники відомої школи танцю "T-Squad" організували творчі майстерні різноманітних молодіжних суб-культур та провели для усіх бажаючих чудові майстер-класи з сучасного танцю.
Присутніх зацікавила інформація ведучого фестивалю Сергія Вікторова, який протягом усієї програми розповідав про те, як відзначають День Незалежності в інших європейських країнах, а також про звичаї і традиції європейських столиць.
Зі сцени лунало безліч відомих українських хітів у виконанні лауреата "Пісенного спасу-2016" Євгена Кравчука, молодіжних співачок Анастасії Навольнєвої, Ольги Рибчинської, Надії Максимчук, Лізи та Ніни Свириденків, солістів студії "Шоу Сергія Вікторова": Марії Шатило, Юлії Нагорної, Вероніки Нетикши, Дар'ї Собчук, Іванни, естрадного дуету "Форте" і багатьох інших виконавців.
Безліч молодіжних колективів сучасного танцю представили присутнім свої нові танцювальні композиції. Також продемонстрували свою майстерність переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірів – вихованці спортклубу "Карате ДоДзьо".
Однією з "родзинок" фестивалю стало проведення змагання юних леді "Королева Дня Незалежності-2016".Претенденток на участь у ньому від найчарівнішої половини людства цього року було вдосталь – і серед підлітків, і серед молоді. Компетентне журі змагання цього року очолила титулована модель з Польщі, найяскравіша студентка міста Лодзі, володар головної номінації престижного польського конкурсу "Міс Полонія студенток Лодзі" 2015 року – Регіна Войцеховська.
А переможцями змагання стали: у середній віковій категорії – ІІ Віце-Міс Незалежність Дар'я Могілєвцева, І Віце-Міс Незалежність Крістіна Карпюк, Міс Незалежність-2016 – Катерина Башинська; у старшій віковій категорії – ІІ та І Віце Королевою Дня Незалежності відповідно стали Олена Ткачук та Єлизавета Шаробокова, а головний титул "Королева Дня Незалежності-2016" виборола Яна Кудрас з містечка Новогуйвинськ.
На вході до літнього театру "Ракушка" працював арт-майданчик "Синьо-жовте селфі" та "Відео-привітання", що користувався попитом у присутніх.
Закінчився молодіжний громадсько-мистецький фестиваль "Молодь святкує Незалежність" виступами гостей: молодіжної поп-групи "KRISTI" та парадом української та європейської музики від від відомого ді-джея SoulBeat та його друзів.
Нагадаємо, що У Житомирі відзначили 25-у річницю незалежності України.
Фотозвіт уже можна переглянути на нашому сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:50
19 січня
ТОП новини
Оголошення
14:09, 8 січня
14:04, 8 січня
10:44, Вчора
10:29, 10 січня
10:44, Вчора
live comments feed...