• Головна
  • До 160-річчя Івана Франка у Житомирі відкрила книжкова виставка
Фото
15:33, 30 серпня 2016 р.

До 160-річчя Івана Франка у Житомирі відкрила книжкова виставка

Фото

До 160-річного ювілею Івана Франка в читальній залі обласної наукової медичної бібліотеки відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Постать Івана Франка в духовному просторі України».

У експозиції виставки представлені видання творів письменника за різні роки, серед яких: збірки «Шевченкознавчі студії», «Драматичні твори», «Сонети», «Зів'яле листя», дитячі видання «Лель і Полель», «Казки».

До уваги пропонуються видання науковців-дослідників багатогранної творчості письменника, літературознавців різних поколінь, зокрема: М. Климась «Світогляд Івана Франка», Т.І. Панько «Мова і нація в естетичній концепції І. Франка», В.Л. Микитась «Іван Франко як дослідник давньої української літератури», Т. Гундорова «Невідомий Іван Франко. Грані ізмарагду», Д.Ф. Вірник «Економічні погляди І.Я. Франка», а також праці Д. Павличка, М. Возняка, Я. Білоштана та багатьох інших.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати обласну наукову медичну бібліотеку для перегляду ювілейної виставки «Постать Івана Франка в духовному просторі України».

До 160-річчя Івана Франка у Житомирі відкрила книжкова виставка, фото-1

Довідково: У вітчизняній та світовій культурі Іван Якович Франко - знакова постать. Упродовж своєї більш ніж 40-літньої творчої активності Франко плідно працював як оригінальний письменник (поет, прозаїк, драматург) і перекладач, літературний критик і публіцист, багатогранний учений - літературо-, мово-, перекладо- й мистецтвознавець, етнолог і фольклорист. Його творчий доробок, писаний українською, німецькою, польською, російською, болгарською мовами, за приблизними оцінками налічує кілька тисяч творів загальним обсягом понад 100 томів. Усього за життя Франка окремими книгами з'явилося понад 220 видань, у т. ч. більш ніж 60 збірок його оригінальних і перекладних творів різних жанрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #франко #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині поліцейські допомогли жінці повернути дитину, яку тримала у себе бабуся
ПОЛІЦІЯ
На Житомирщині розшукують безвісно зниклу 33-річну Тетяну Холодну
РОЗШУК
У Житомирі чоловік розрахувався карткою і витратив додаткові кошти — переплатив за пальне, бо підприємцю потрібно обслуговувати термінал
АЗС
На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Оголошення
live comments feed...