• Головна
  • У житомирських школах пройдуть Дні цивільного захисту
09:29, 11 квітня 2012 р.

У житомирських школах пройдуть Дні цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту міста Житомира на 2012 рік з 17 квітня 2012 року у навчальних закладах міста розпочинаються Дні цивільного захисту. Про це поінформував начальник управління НС та ЦЗН міської ради Микола Дідківський.
«У квітні місяці поточного року в закладах міста заплановано проведення Дня цивільного захисту, який є підсумком роботи з підготовки школярів, педагогічного та технічного персоналу учбових закладів за навчальний рік з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», - зазначив М.Дідківський.
Він також поінформував, що у ході проведення Днів цивільного захисту у всіх навчальних закладах заплановано провести комплексні об’єктові тренування, де відпрацьовуватимуться практичні дії щодо захисту учнів, педагогічного та технічного персоналу.
Основними завданням Дня цивільного захисту є:
•закріплення в учнів та персоналу умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних можливих надзвичайних ситуаціях;
•формування і розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: мужності, витримки, кмітливості, ініціативи, відваги, взаємної виручки, постійної готовності у наданні необхідної допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях;
•визначити готовність адміністрації, штабу цивільного захисту школи, структурних ланок (формувань) до виконання своїх обов’язків у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації;
•пропагування передового досвіду, організації та проведення заходів з цивільного захисту та методичну майстерність вчителів з цих питань.
Адміністрації кожного навчального закладу будуть надавати методичну допомогу та приймати безпосередню активну участь у проведенні Дня цивільного захисту працівники управлінь з питань надзвичайних ситуацій  та цивільного захисту населення, освіти міської ради, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області, відділів з питань надзвичайної ситуації та цивільного захисту населення Богунської та Корольовської районних рад міста, ТУ МНС України в Житомирській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Кожне приватне домогосподарство Житомирської громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер
Контейнери
Житомир прощається: на щиті повернувся Герой Володимир Дівніч
ГЕРОЙ
Метадон і канабіс переправляли ув’язненим у продуктових посилках - на Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу
ПРОКУРАТУРА
Житомирводоканал: Шановні містяни, готуємося до промивки та дезінфекції нашого водогону
ВОДОКАНАЛ
Оголошення
live comments feed...