• Головна
  • Відкрито нову школу для дітей Черняхівського району
15:02, 1 вересня 2016 р.

Відкрито нову школу для дітей Черняхівського району

1 вересня, у День знань, у Черняхівській загальноосвітній школі I-III ступенів радо зустрічали школярів, батьків та гостей. Окрім свята, привідом стало введення в експлуатацію блоку Б нового приміщення школи, будівництво якого здійснювалось за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевого бюджету.

В. о. голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич зазначив: «Блок Б Черняхівської школи стояв недобудований протягом 20 років. Впродовж 2 років тривала реконструкція цього навчального закладу. Кошти на будівництво у сумі 14, 17 млн грн виділено з Державного фонду регіонального розвитку. Нелегкі часи зараз випали на долю нашої країни, але відновлення соціальних об’єктів, дає змогу переконатися, що держава поступово відновлюється».

 На будівництво школи у 2016 році за рахунок коштів ДФРР виділено 6015,159 тис. грн, з місцевого бюджету – 668,351 тис. грн.

 У Черняхівській ЗОШ I-III ступенів навчаються 544 учні, з них 310 дітей 1-7 класів будуть здобувати знання у новому приміщенні блоку Б, в якому знаходяться класні кімнати, бібліотека, спецкласи, методкабінет, шкільні майстерні та гардероб. У закладі працює 58 педагогів.

 Нагадаємо, що понад 127 тис. школярів Житомирщини розпочинають новий навчальний рік, серед яких – 13417 першокласників.

 Довідково: Проект Черняхівського ЗОШ I-III ступенів розроблено у 2013 році та частково профінансовано у 2015 за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 У новому приміщенні Черняхівської ЗОШ І–ІІІ ступенів функціонують: шкільна їдальня на 140 місць, 2 комп’ютерні класи (всього 49 комп’ютерів), кабінет фізики, 7 навчальних кабінетів, в тому числі української мови, світової літератури, математики, історії, основ безпеки життєдіяльності.

 У 2016 році з місцевого бюджету виділено 8000 гривень на виготовлення стендів, 10000 гривень на придбання мультимедійного проектора.

 В цьому році за рахунок коштів ДФРР області реалізується 38 об’єктів, з них 16 – навчальних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черняхів #школа #відкриття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...