
14:10, 12 квітня 2012 р.
В Житомирі відзначили День космонавтики (ФОТО)
Сьогодні в Житомирі відзначають День космонавтики.
12 квітня 1961 року було дано відлік космічній ері людства - на радянському кораблі «Восток» на орбіту стартував перший землянин Юрій Гагарін. В Житомирі на площі ім. С.П.Корольова, з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України, відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятника космонавта в якому взяли участь як представники влади так і прості житомиряни. Серед присутніх було багато військових та пенсіонерів.
- Щиро вітаю житомирян з Днем Космонавтики. Для Житомира це особливий день, тому що Житомир – це батьківщина Сергія Павловича Корольова, і ми зустрічаємо цей день, як невеличке трудове свято. Ми вчора реставрували сквер космонавтики в Корольовському районі. Багато років там не було освітлення. Зараз відновлено чудове, красиве освітлення у вигляді крил літака чи ракети. Житомиряни можуть побачити, як засяяв цей сквер. Висаджені дерева, відремонтований фонтан. Це все зроблено благодійно, це все зроблено руками організацій і молоді, - сказав Володимир Дебой.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
19:00
30 травня
ТОП новини
Оголошення
09:32, 28 травня
7
10:53, 5 червня