• Головна
  • У Житомирському військовому госпіталі відкрито пункт правової допомоги
11:35, 12 вересня 2016 р.

У Житомирському військовому госпіталі відкрито пункт правової допомоги

З 9 вересня у Житомирі розпочав роботу мобільний консультативнийпункт безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей.

Юридичні консультації учасникам бойових дій надаватимуть працівники Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати системи БПД у Житомирському військовому госпіталі щомісячно кожної другої середи з 10:00 до 13:00 за адресою вул. Фещенка-Чопівського, 22.

Мобільний консультативний пункт буде надавати кваліфіковані правові консультації з питань отримання пільг, гарантованих державою, отримання статусу учасника бойових дій, отримання одноразової грошової допомоги, земельної ділянки та інших правових питань, що турбують військовослужбовців. У разі потреби, адвокати системи БПД забезпечать представництво інтересів учасників АТО та їх сімей у судах.

Безоплатна правова допомога передбачає, що роботу адвоката та надання консультацій оплачує держава.

«Військових турбує їх соціальне забезпечення, питання дотримання гарантій, які передбачені чинним законодавством, зокрема виділення земельних ділянок, права власності на житло та інші аспекти в сімейному та спадковому праві. Але найбільше — це соціальне забезпечення та забезпечення їх гарантій», – зазначила заступникдиректора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська.

09.09.2016 - kons_ATO_mobpunkt (11)

Після завершення офіційної частини адвокати приступили до роботи і продемонстрували як на практиці буде працювати мобільний консультативнийпункт безоплатної правової допомоги.

Додаткову інформацію про мобільний консультаційний пункт можна отримати, звернувшись до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-01-76.

Нагадаємо, що у Житомирській області вже працює 37 пунктів правової допомоги для всіх категорій громадян, зокрема: для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, одиноких пристарілих громадян, переселенців, для учасників АТО та членів їх сімей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #пунктправовоїдопомоги #ато #госпіталь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...