• Головна
  • На Житомирщині розпочалася соціальна акція «Квартира під охорону»
16:26, 15 вересня 2016 р.

На Житомирщині розпочалася соціальна акція «Квартира під охорону»

Нині в області розпочалася соціальна акція «Квартира під охорону». Про її умови та переваги технічних засобів захисту осель від крадіжок журналістам 15 вересня на брифінгу розповів заступник начальника Управління поліції охорони в Житомирській області Фещенко В’ячеслав Петрович.

Акція є загальноукраїнською і проводиться з 15 по 30 вересня за ініціативи Департаменту поліції охорони Національної поліції України. У цей період територіальні підрозділи ДПО мають можливість взяти під охорону оселі громадян за половину вартості монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Окремим пільговим категоріям громадян нині надаються додаткові знижки.

- Сьогодні уже більше 3 тисяч жителів області користуються послугами нашого підрозділу, - повідомив заступник начальника УПО в області В’ячеслав Фещенко. – На жодному з цих об’єктів охорони крадіжок не допущено.

Під час зустрічі увагу присутніх акцентували на сучасних технічних інноваціях у захисті будинків та квартир від сторонніх проникнень.

- Загалом існує поняття кількох рубежів захисту, - продовжив В’ячеслав Фещенко. – Кожен із них передбачає свою систему технічного оснащення, яка використовується у залежності від наявних умов, обставин та побажань власників осель.

Встановлені датчики сигналізують про вторгнення на територію, передаючи сповіщення на централізований пункт спостереження. Такі засоби можуть реагувати на звук, тепло, рух, розімкнення певних поверхонь, навіть вібрацію, воду, дим та інше.

За кілька хвилин до місця події прибуває озброєний наряд групи затримання УПО і, у разі підтвердження стороннього проникнення, поліцейські виявляють, блокують та затримують зловмисників.

Широкого поширення нині набувають відеопристрої, які дозволяють у режимі онлайн спостерігати за домівкою. За наявності тривожного сигналу власник може підключитись до системи захисту і побачити у реальному часі, що відбувається в його оселі.

Аналіз вчинення крадіжок, а з початку року з домівок жителів області їх скоєно понад 450, свідчить про намагання злодіїв вдосконалювати власні способи проникнення. Наприклад, у разі зникнення зв’язку з об’єктом охорони (для його безперебійного функціонування створюються паралельні канали) групи затримання поліції охорони відразу отримують сигнал «Тривога» й негайно виїздять до місця.

Крім того, практика переконує, що при наявності охоронної сигналізації в оселі, злодії у більшості випадків відмовляються від крадіжки, обираючи менш захищені оселі.

Відтак, Управління поліції охорони Житомирщини радить жителям області завчасно подбати про безпеку власного майна, звернувшись за допомогою до фахівців. Отримати необхідні консультації можна за номерами телефонів 0 800 502 220, 097 050 22 20 (Київстар), 073 050 22 20 (Лайфсел), 0-990-502-220 (Vodafone).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #майно #захист #квартирапідохорону
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...