• Головна
  • Держфінінспекція в Житомирській області встановила порушень на 26,2 млн грн
13:25, 19 квітня 2012 р.

Держфінінспекція в Житомирській області встановила порушень на 26,2 млн грн

У І кварталі 2012 року фахівці Держфінінспекції в Житомирській області виявили на 121 об`єкті контролю порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 26,2 млн грн.
Завдяки діям ревізорів упродовж звітного періоду об’єктами контролю відшкодовано втрат на суму понад 10,2 млн грн.
Для забезпечення максимального відшкодування виявлених порушень до порушників бюджетної дисципліни застосовано 58 фінансових санкцій, в тому числі - у 43 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, призупинено бюджетних асигнувань 5 установам, зменшено бюджетних призначень 10 розпорядникам коштів.
ДФІ ініційовано 9 позовів перед об’єктами контролю та органами прокуратури, а також безпосередньо пред’явлено 6 позовів до суду на суму понад 1,2 млн грн. Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни 35 матеріалів контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їх розгляду порушено 10 кримінальних справ.
За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 256 посадових осіб на суму 58,4 тис. грн, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності - 173 особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...