• Головна
  • На Житомирщині оштрафовано посадовця за допущений конфлікт інтересів
20:51, 27 вересня 2016 р.

На Житомирщині оштрафовано посадовця за допущений конфлікт інтересів

За результатом розгляду адміністративного протоколу Новоград- Волинської місцевої прокуратури суд визнав винним голову сільської ради у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП та накладено стягнення у виді штрафу.

Під час вивчення стану додержання вимог антикорупційного законодавства установлено, що сільський голова в 2016 році видав розпорядження про прийняття на посаду художнього керівника будинку культури села свою дружину.

Такими діями посадовець порушив антикорупційне законодавство, оскільки не повідомив письмово колегіальний орган – сільську раду про конфлікт інтересів, який виник унаслідок виданих ним розпоряджень про прийняття на роботу.

Наразі рішення суду виконано, штраф сплачено у повному обсязі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новоград-волинський #штраф #чиновник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...