
15:05, 23 квітня 2012 р.
В Житомирі троє людей отруїлися чадним газом, одна людина загинула
Сумна статистика нещасних випадків, прикрих подій, на жаль, постійно поповнюється. Люди продовжують порушувати правила безпеки життєдіяльності. Прикрі випадки трапилися 22 квітня в Житомирі.
Через грубе порушення правил безпеки при користуванні бездимною газовою колонкою отруїлася чадним газом та загинула 21-річна молода людина. Цього ж дня доставлені до центральної міської лікарні мати та її 4-річна дитина. Постраждалі знаходяться під наглядом лікарів, повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації. І такі випадки, на жаль, непоодинокі.
Тому необхідно бути вкрай обережним при користуванні газовими колонками. Тільки таким чином можна запобігти лиху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
Вчора
19:00
30 травня
Оголошення
14:44, 5 червня
13:07, 30 травня
17
14:37, 29 травня
2
