• Головна
  • В Новоград-Волинській податковій інспекції проведено підсумки конкурсу дитячої творчості “Податки - очима дітей 2012”
10:30, 25 квітня 2012 р.

В Новоград-Волинській податковій інспекції проведено підсумки конкурсу дитячої творчості “Податки - очима дітей 2012”

Складовою цивілізованої розвинутої держави є рівень добровільної сплати податків. Кожна країна має свої методи її досягнення, але спільним є те, що усвідомлення обов’язку сплачувати податки виховується у громадян змалку.
З метою виховання підростаючого покоління та формування у дітей та юнацтва податкової культури проведено конкурс дитячої творчості “Податки – очима дітей 2012”. Роботи дітей настільки майстерні, а сюжети настільки глибокі і незвичайні, що залишається лише дивуватись настільки діти вміють тонко відчувати реалії.
І це при тому ,що тема достатньо складна: за допомогою пензля і фарби передати свою уяву того, яким чином наповнюється державна скарбниця. Своїми малюнками діти дають відповіді на досить складне питання – що треба робити для того, щоб жити в цивілізованій державі, сплачуючи податки. До участі у конкурсі запрошувались юні дарування віком від 9 до 15 років.
Щороку членам журі дедалі складніше оцінювати роботи учасників конкурсу. Адже, у підсумковому етапі конкурсу беруть участь кращі з кращих. А тому, старша вікова категорія: І місце –Лавренчук Марина (ЗОШ № 10), ІІ місце – Муравський Віталій (ЗОШ № 9), ІІІ місце – Соколовський Сергій (ЗОШ № 9). Середня вікова категорія: І місце – Солобчук Катерина (ЗОШ № 9), ІІ місце – Лавренчук Олександр (ЗОШ №10), ІІІ місце – Соловей Велерій(ЗОШ № 7). У номінації “Найцікавіший малюнок на податкову тематику” переміг: “Податкова система України - рятівне коло держави” – Коваленко Володимир (ЗОШ № 4). У номінації “Оригінальність розкриття” перемогла “На крилах декларації” - Хоменко Вікторія (ЗОШ №10), у номінації “Кращий поетичний твір на податкову тематику” перемогла “Податки” – Горбатюк Вікторія (ЗОШ- інтернат I-II ст.), “Мрія” – Меньков Євген (ЗОШ- інтернат I-II ст.). Практично всі роботи заслуговують високих оцінок. Всі вони викликають масу позитивних емоцій. Це спонукало до запровадження додаткових призів: “Кращий плакат на податкову тематику” – Менькова Євгена (ЗОШ- інтернат I-I ст.). Малюнки переможці направляються до участі в обласному конкурсі.
У конкурсі 2012 року взяли участь понад 54 робіт дітей. Така кількість учасників говорить сама за себе. А для нас – це показник того, що податкова служба рухається у правильному напрямі. Лише формуючи у дітей правильне розуміння поняття „податків” та необхідності їх вчасної сплати, ми забезпечуємо сумлінну сплату податків у майбутньому Сподіваємось, що роботи юних художників сприятимуть вихованню податкової культури не тільки у підростаючого покоління, а й у всіх, хто ознайомився з їх роботами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...