• Головна
  • На Житомирщині випробували обладнання для фіксації порушень ПДР на небезпечних ділянках
16:26, 10 жовтня 2016 р.

На Житомирщині випробували обладнання для фіксації порушень ПДР на небезпечних ділянках

Понад 600 порушень ПДР на аварійно-небезпечних ділянках доріг зафіксовано на Житомирщині за півтори години роботи спецобладнання.

 Фіксація правопорушень з метою в подальшому зменшення їх кількості здійснюється у рамках пілотного проекту з безпеки дорожнього руху, реалізацію якого здійснює консорціум на чолі з групою Egis.

 Сьогодні, 10 жовтня, стартував черговий етап проекту – на трасі М-21 поблизу с. Гуйва та по вул. Жуйка у м. Житомирі випробувано нове обладнання, яке фіксує швидкість автомобілів та порушення водіями правил дорожнього руху.

 «Ці ділянки є аварійно-небезпечними. За підсумками цього етапу проекту дорожнім службам буде надано пропозиції, яким чином зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод на них», – розповідає Роман Крисюк, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА.

 Директор компанії «AxxonSoft» Олександр Курінний, один з організаторів проекту, зазначив, що метою цих заходів є насамперед безпека життя та здоров’я і водіїв, і пішоходів. Потрібно вирахувати статистичні дані порушень ПДР для того, щоб в майбутньому кількість жертв та рівень смертності при цьому були меншими. «Житомир – це перше місто, в якому відбуваються такі виміри. І за взаємної підтримки облдержадміністрації, міської ради та управління поліції цей проект дасть можливість зробити місто безпечнішим та комфортнішим для жителів», – наголосив Олександр Курінний.

 За результатами аналізу цих даних проводитиметься широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія.

 За словами Романа Крисюка, інформаційна кампанія складатиметься з трансляції відповідних відеороликів на телеканалах області, які показуватимуть, як перевищення швидкості впливатиме на безпеку руху і водіїв, і пішоходів. Також в області планується розміщення білбордів та сітілайтів, які психологічно мають вплинути на свідомість водіїв.

 Після проведення інформаційної кампанії організатори знову перевірятимуть водіїв: який вплив мала така інформаційна кампанія на суб’єктів дорожнього руху.

 Нагадаємо, що у березні в прес-центрі ОДА відбулася презентація пілотного проекту щодо безпеки дорожнього руху.

 Довідково: Проект «Модернізація та підвищення системи безпеки дорожньої мережі в Україні. Проект технічної допомоги» було розпочато в січні 2016 року і триватиме він 3 роки. У співпраці з Міністерством інфраструктури України проект фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #порушення #пдр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...