• Відбулись матчі 1/4 фіналу розіграшу кубку Житомирського району
08:52, 12 жовтня 2016 р.

Відбулись матчі 1/4 фіналу розіграшу кубку Житомирського району

09 жовтня відбулись матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубку району з футболу 2016 року.

Чвертьфінальні матчі відбулись на двох стадіонах – у Високій Печі та Ліщині. І якщо на високопічському стадіоні фаворити впевнено здолали своїх суперників із розгромними рахунками, то на ліщинському стадіоні все було більш напружено. Так, переможець першої ліги «Лука-Агро», у важкому матчі, з хокейним рахунком 5:3, здолав вищоліговий «Метеор». Найнапруженіша боротьба, серед усіх чвертьфіналів, точилась у матчі між представником першої ліги клітчинським «Хіміком» та срібним призером чемпіонату – вищоліговим «Дангардом». В цьому матчі долю путівки до півфіналу вирішив єдиний гол, який вдалось провести гравцям «Дангарду».

Результати матчів 1/4 фіналу розіграшу Кубку району:

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «МЕТЕОР» (Василівка) 5:3

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець) 5:1

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ДОВЖИК» 4:1

«ХІМІК» (Клітчин) – «ДАНГАРД» 0:1

Матчі 1/2 фіналу відбудуться 16 жовтня, а фінальний матч відбудеться 23 жовтня на стадіоні смт Новогуйвинського. Тож запрошуємо вболівальників на вирішальні матчі розіграшу Кубку Житомирського району 2016 року.