• У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат з шахів
08:50, 24 жовтня 2016 р.

У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат з шахів

Завершився відкритий чемпіонат Житомира з класичних шахів серед чоловіків, який проходив з 21 по 23жовтня 2016 року, в приміщенні ДЮСШ №1. Загалом участь у змаганнях прийняло 56 шахістів з різних областей і міст України, а саме: Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Рівненської а також з м. Житомира.

Склад турніру виявився досить сильним, у змаганнях приймало участь 3 майстри спорту(МС), 2 міжнародних майстри(ММ), 17 кандидатів у майстри спорту(КМС), а також шахісти першого та другого розрядів.

Змагання проходили в 7 турів. Контроль часу 1,5 години до закінчення партії кожному учаснику.

Самі змагання проходили в дуже напруженій боротьбі, перед заключним днем змагань одразу 7 учасників претендували на перше місце, та останній ігровий день був сповнений результативних партій, що дозволило виграти турнір одноосібно.

Чемпіоном відкритої першості міста Житомира став КМС Петро Андрієнко з Малина набравши 6 очок із 7 можливих. До речі Андрієнко зробив золотий дубль вигравши відкритий чемпіонат Житомира з блискавичних шахів, який проходив 21 жовтня.

Місця з 2-го по 7-ме розділили 6 шахістів, набравши по 5 очок і за додатковими показниками розподілилися наступним чином.

Друге місце зайняв КМС Олександр Кохно з м. Рівне.

Третє МС Олександр Шиманський  з Київської області.

Четверте МС Ігор Випханюк  з м. Житомира(найкращий результат серед житомирян).

П’яте КМС Сергій Трохимишин з м. Житомира.

Шосте ММ Володимир Ревуцький  з м. Житомира.

Сьоме першорозрядник Богдан Фещенко  з Київської області.

Місця з 8-го по 17-те також розділили 10 шахістів, та за додатковими показниками призові 8,9 і 10 зайняли відповідно першорозрядник Сергій Яковлев (Черкаси), КМС Валерій Хабічев (Біла Церква), МС Юрій Воронов (Черкаси).

Найсильнішою серед жінок стала КМС Леся Кручакз м. Житомира, друге місце зайняла КМС Валентина Тушинська  з Київської області, а третьою стала житомирянка першорозрядниця Оксана Ткачук  з м. Житомира.

Кращим серед шахістів з вадами зору став КМС Олександр Віньковський  з м. Житомира.

Серед юнаків до 18 років кращим став КМС Юрій Іванішен  з м. Бердичів, другим КМС Давид Ратнер  з м. Житомир, а третім першорозрядник з м. Малин Дмитро Осадчук.

Серед юнаків до 12 років кращим став першорозрядник з м. Житомира Ярослав Новицький, другим першорозрядник Ростислав Юрик  з Черкас, і третім першорозрядник Федір Корнійчук  з м. Житомира.

Кращим серед ветеранів шахів став КМС Костянин Хоменко  з Черкас, другим першорозрядник Ілля Власюк  з м. Житомира, третім першорозрядник Володимир Беспалько  з м. Житомира.

Організатори дякують всім учасникам за участь і запрошують на наступні турніри в м. Житомир. А на наступні вихідні у м. Жмеринка, на турнір з швидких шахів.

Для довідки класичні шахи – партії в які грають з контролем 1,5 години(і більше) кожному учаснику до закінчення партії.