• Головна
  • У Житомирі війскові відзначили День солдатської матері (ФОТО)
12:00, 3 травня 2012 р.

У Житомирі війскові відзначили День солдатської матері (ФОТО)

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету пройшли урочисті заходи з нагоди Дня солдатської матері.

Заходам передувала значна робота, найцікавішим з усього було проведення конкурсу на кращий твір на тему: «Найдорожча людина у світі - мама». Переможці конкурсу, а це 9 курсантів та студентів, також науково-педагогічні працівники (Болотніков В.Й.) і навіть ціла курсантська група, були заохочені керівництвом військового інституту.

Урочисті збори вітальним словом відкрив начальник військового інституту полковник Даник Ю.Г. Участь у зборах взяли також мами курсантів та солдатів, які навчаються та проходять службу в славетному військовому навчальному закладі. З готовністю відгукнулись на запрошення представники громадських організацій та керівництво місцевих органів влади.
В залі панувала атмосфера свята, звучали теплі, проникливі слова на адресу матусь від виступаючих та цитати з творів дітей.
Закінчились урочистості святковим концертом, який підготували курсанти та студенти інституту. Після концерту гості відвідали Народний музей Бойової слави інституту.

Оголошення
live comments feed...