• Головна
  • ЖДУ імені Івана Франка встановив рекорд Гіннеса
15:07, 31 жовтня 2016 р.

ЖДУ імені Івана Франка встановив рекорд Гіннеса

Сьогодні Житомирський державний університет імені Івана Франка отримав відзнаку «Житомирський державний університет імені Івана Франка активний учасник встановлення рекорду Гіннеса» за участь у всеукраїнській акції на честь 25-ти річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України «Прапор України – Прапор Миру» та реєстрацію одразу двох рекордів – світового та національного у «Книзі рекордів Гіннеса» та у «Книзі національних рекордів України».

У період з 23 по 29 серпня 2016 року на території Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогово, Київська обл.) із живих квітів було створено найбільший у світі Національний прапор України площею 13,075.1 кв.м. Величезний прапор України з чорнобривців і петуній встановив світовий та національний рекорди і був зафіксований у «Книзі рекордів Гіннеса» та «Книзі національних рекордів України». Такого у світі ще не було. До цього світовий рекорд належав Саудівській Аравії, але національний прапор цієї країни з живих квітів виявився на 5 тисяч квадратних метрів менше українського.

До створення гігантського українського прапора з квітів були причетні й студенти четверного курсу природничого факультету університету. На чолі з директором агробіостанції ЖДУ Ніною Корево вони замовили в газеті «Сільський вісник» набори «Прапор» (код 280501), до якого входило насіння квітів, пластмасові контейнери, грунтосуміш, інструкція з вирощування. Після цього ростили і леліяли чорнобривці та петунії, а напередодні 23 серпня передали організаторам соціально-патріотичної акції «Прапор України – Прапор Миру».

Прапор із квітів став продовженням проекту, який створили в Харкові на День прапора 2013 року – квіткову лінію з чорнобривців і петуній завдовжки 2,847 км. Цей рекорд був занесений у Книгу Гіннеса.

23 серпня 2014 року в Харкові зробили прапор України площею 807кв.м, що стало національним рекордом. Нагадаємо, що у серпні 2016 року Всеукраїнська газета «Сільський вісник» та Товариство з обмеженою відповідальністю «СІ.В» на честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору України проведели всеукраїнська акція «Прапор України – Прапор Миру».

Зазначена акція спрямована на виховання почуття патріотизму, вірності Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України та її найважливіших символів. Захід проходив за сприяння Президента України та Уряду України.

ЖДУ імені Івана Франка встановив рекорд Гіннеса, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ждуфранка #рекорд #гіннес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...