• Збірна Житомирської області здобула перше загальнокомандне місце на Кубку України з гирьового спорту
16:15, 3 травня 2012 р.

27-29 квітня у м. Житомирі, на базі спортивного комплексу Національного агроекологічного університету відбувся Кубок України та Міжнародний турнір ім. С. П. Корольова з гирьового спорту. Ці змагання традиційно відбуваються у нашій області і традиційно сильною командою є саме наша збірна.  Так, збірна Житомирської області, підготовка якої забезпечена головним управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, здобула перше загальнокомандне місце серед 16-ти областей-учасниць змагань. На другому місті — збірна Дніпропетровської області, на третьому — міста Києва.
В особистій першості на Кубку України житомиряни посіли призові місця майже у кожній ваговій категорії: