• Головна
  • Листівки «Житомир сучасний» та «Житомир 2030» презентували у міській раді
Фото
11:15, 1 листопада 2016 р.

Листівки «Житомир сучасний» та «Житомир 2030» презентували у міській раді

Фото

У Житомирі представили виставку робіт учасників конкурсу зі створення серії листівок «Житомир сучасний» та «Житомир 2030». Роботи виражають прагнення дітей та молоді жити у затишному, комфортному та зеленому місті, де бережуть традиції, дбайливо ставляться до здобутків минулого, втілюють найкращі новітні досягнення.

 Відкрив виставку та відзначив всіх юних авторів міський голова Сергій Сухомлин.

 Роботи були створені під час «Майстерні міста Житомир», у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується Урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації. Організтори зазначають, що переможця обрати неможливо, бо кожна з робіт унікальна і в кожній закладений свій сенс.

 «Ми пройшли досить довгий шлях. Діти були учасниками «Майстерні міста», де спробували свої сили у створенні листівок. Всі ці роботи, що сьогодні представлені, показують, що наше місто має гарні шанси на гарне майбутнє і всі ми сподіваємось, що наше молоде покоління, яке підростає буде брати активну участь у житті нашої громади і ми будемо створювати наше місто разом», – зазначає керівник проектного офісу GIZ в Житомирі Марія Байда.

 Виставка розміщена у фойє Житомирської міської ради на другому поверсі (біля сесійної зали).

#житомир #житомир2030 #листівки #міськарада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...