• Головна
  • У Житомирі відбувся семінар директорів народних музеїв
12:11, 1 листопада 2016 р.

У Житомирі відбувся семінар директорів народних музеїв

Житомирський обласний краєзнавчий музей є єдиним в області центром з надання методичної допомоги у створенні музейних експозицій.

З 24 по 29 жовтня на базі Житомирського обласного краєзнавчого музею спільно з Обласним центром підвищення кваліфікації працівників культури, співробітниками відділу досліджень об’єктів культурної спадщини та методичної роботи з музеями було організовано проведення семінару «Роль музеїв у формуванні національної свідомості та забезпечення духовної єдності поколінь» для директорів народних музеїв.

В ході навчання учасники семінару мали змогу ознайомитися з теоретичними та практичними рекомендаціями, інструкціями по музеєзнавству, обліку фондів, збереженню колекцій, підготовкою пояснювальних матеріалів до експозиційної роботи, побудовою музейної експозиції на основі архівних документів та археологічних знахідок, про роль традицій і обрядів у формуванні національної свідомості молоді та стародавню кераміку на прикладі пам’яток археології Житомира.

По закінченню відбувся круглий стіл, на якому учасники ділилися своїми враженнями, досвідом та обговорювали нагальні проблеми галузі.

#житомир #музей #семінар
Оголошення
live comments feed...