• Головна
  • Житомирські депутати готуються до чергової сесії обласної ради
14:23, 1 листопада 2016 р.

Житомирські депутати готуються до чергової сесії обласної ради

1 листопада, під головуванням депутата обласної ради Олега Дзюбенка відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути, першого заступника голови облради Сергія Крамаренка та заступника Максима Вілівчука.

 У порядок денний на розгляд було внесено близько 35 питань.

 Зокрема, депутати розглянули внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік, звернення щодо виділення бюджетних коштів у різних галузях, фінансової підтримки та питання комунальної власності.

 Директор департаменту фінансів ОДА Ганна Ємченко розповіла, що у галузі охорони здоров’я на заробітну плату не вистачає близько 14 млн грн. Планується закрити цю недостатність за допомогою стабілізаційної дотації, а також 3,3 млн грн виділити з обласного бюджету.

 Крім того, за її словами, держава дає області 44 млн грн на придбання або будівництва житла сім’ям загиблих учасників АТО та інвалідам-учасникам АТО.

 Питання, які розглядали сьогодні депутати на комісії, будуть внесені на сьому сесію обласної ради, яка планується 4 листопада.

#житомир #облрада #депутати
Оголошення
live comments feed...