• Головна
  • Скандал на шкільному ЄВРО: за Одесу грали студенти технікумів
09:10, 4 травня 2012 р.

Скандал на шкільному ЄВРО: за Одесу грали студенти технікумів

3 травня до голови ЖОФФ надійшов лист від Олени Шадурської, директора ЗОШ №14 , чиї вихованці 29 квітня виступали в 1/8 фіналу Кубку шкільного Євро.
Нагадаємо, що у 1/16 фіналу житомиряни здолали однолітків з Тульчина, а у 1/8 у серії пенальті поступилися вихованцям НВК ЗОШ з міста Зорянка Одеської області. За словами Олени Юріївни окрім необ’єктивного і упередженого суддівства у матчі 1/8 фіналу, команда з Житомира зіткнулася із фальсифікацією документів деяких одеських гравців. Так виявилося, що гравець суперника під №18 Дмитро Корень є студентом технікуму промислової автоматики, група АК-102. Є також сумніви щодо віку гравця під №7.
Спираючись на ці факти голова ЖОФФ Олександр Коцюбко звернувся із протестом до голови організаційного комітету Національного Кубку Шкільного ЄВРО-2012 Бориса Колеснікова. Згідно Регламенту проведення Національного Кубку Шкільного ЄВРО-2012, зокрема розділу V: «Порядок оформлення заявок команд: керівники районних (міських) відділів (управлінь) освіти, директори шкіл та вчителі фізичної культури несуть персональну відповідальність за достовірність інформації, внесеної до заявки команд».
Участь у турнірі гравця з іншого навчального закладу є нечесним вчинком та неспортивною поведінкою команди. З огляду на це голова ЖОФФ єдиним правильним рішенням вважає команді Одеської області записати поразку у даному матчі, а команді Житомирської ЗОШ №14 присудити перемогу та допустити до участі у чвертьфіналі розіграшу Національного Кубку Шкільного Євро-2012. Команда, яка допускає такі вчинки по відношенню до дітей – негідна перемоги.
Враховуючи широке публічне висвітлення даної події у Житомирській області, голова ЖОФФ просить Бориса Колеснікова терміново розглянути протест від ЖОФФ та вжити відповідних заходів.

Дмитро Корень з одноклубниками (крайній справа)

Дмитро Корень - студент технікуму промислової автоматики, група АК-102

Дмитро Корень з одноклубниками на матчі 1/8 фіналу проти Житомирської ЗОШ№14

Оголошення
live comments feed...