• Головна
  • «Живі кольори» живої музики лунали в музеї космонавтики
09:55, 4 травня 2012 р.

«Живі кольори» живої музики лунали в музеї космонавтики

25 квітня у приміщенні Житомирського музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова відбувся благодійний концерт П’ятого Арт-фестивалю-конкурсу «Живі кольори».
Напівтемна зала музею космонавтики, фортепіано, романтична музика, запах живих квітів… Романтично.
Саме у такій атмосфері юні музиканти та їх викладачі ділилися своєю любов’ю до музики та демонстрували свою майстерність. У концерті взяли участь учні першої, другої, третьої, четвертої, п’ятої та новогуйвинської музичних шкіл. Абсолютно всі учасники отримали диплом лауреата конкурсу «Живі кольори» та сувенірні подарунки. Особливу увагу привернули такі композиції, як «Лісові пісні» (муз. О. Назарчука, сл. Орлова) у виконанні Тетяни Смиковської, учениці першого класу Новогуйвинської музичної школи та пісня «Україна» (муз. О. Буєва, сл. М. Розбицька) у виконанні Андрія Дубнюка (учень 5 класу музичної школи № 3, викладач О. Потайчук ). Пісня «Україна» наповнена патріотизмом та любов’ю до рідної країни, виховує в учнях не лише майстерність, а й найкращі, найщиріші почуття. Музику до обох цих композицій написали дуже талановиті викладачі, які вже кілька років поспіль стають лауреатами цього конкурсу. У минулому році, наприклад, Олександр Назарчук (викладач новогуйвинської музичної школи) виконував авторську композицію «Космічна серенада», яка присвячена Сергію Павловичу Корольову. Цього року разом з Павлом Мухою (соло труба) (викладач музичного училища імені В. С. Косенка) виконали композицію «Зірковий вальс» (муз. О. Назарчука). До речі, визнана найкращою композицією концерту. Виконавці настільки віддані музиці, що навіть під час виконання забувають, що вони на сцені і «растворяются» у музиці.
Не залишили байдужими глядачів ансамбль музичного училища ім. В. С. Косенка з композицією «Кармен», «Циганочка» у виконанні народного інструментального ансамблю та блюз «Місячне сяйво» у виконанні вокального ансамблю «Іліос».
Фестиваль проходив за підтримки Управління культури і туризму облдержадміністрації, Управління культури Житомирської міської ради, Асоціації гітаристів, Асоціації майстрів-реставраторів, Асоціації бардів-піснярів, Національної всеукраїнської музичної спілки та Житомирського музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова.

Оголошення
live comments feed...