• Головна
  • На Житомирщині міліціонери побилися із селянами
10:52, 4 травня 2012 р.

На Житомирщині міліціонери побилися із селянами

28 квітня 2012 року в одному з сіл Бердичівського району стався конфлікт між трьома працівниками органів внутрішніх справ та шістьма місцевими жителями, який продовжився бійкою.

Як повідомляє прес-служба УМВС в Житомирській області, за даним фактом відділом інспекції з особового складу УМВС України в Житомирській області проведено службове розслідування, матеріали якого направлено до прокуратури Бердичівського району для надання оцінки діям працівників міліції та прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

На даний час один з учасників конфлікту за грубі порушення вимог Етичного кодексу працівника ОВС, Дисциплінарного статуту та інші дії звільнений з органів внутрішніх справ. Інший фігурант події подав рапорт на звільнення з органів внутрішніх справ. Рішення щодо третього учасника інциденту буде прийнято після проведення відповідної перевірки органами прокуратури. 

Безпосередні керівники вказаних працівників за безконтрольність за діями підлеглих, послаблення вимогливості до них та неналежну профілактичну та індивідуально-виховну роботу притягнені до дисциплінарної відповідальності.

Оголошення
live comments feed...