• Головна
  • У Житомирі на базі училища відкрили швейну майстерню та кухню-лабораторію
Фото
09:03, 2 листопада 2016 р.

У Житомирі на базі училища відкрили швейну майстерню та кухню-лабораторію

Фото

Навіть в умовах реформування професійно-технічна освіта на Житомирщині підвищує свій рівень та модернізується.

1 листопада, у Житомирському вищому професійному училищі сервісу і дизайну відкрили дві навчально-виробничі бази: швейну майстерню та кухню-лабораторію.

 В урочистому відкритті взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін.

 Навчально-виробничі майстерні, які відкрили у ВПУ сервісу і дизайну, мають нове необхідне обладнання, техніку та сучасне оформлення і призначені для підготовки кваліфікованих робітників з професій «Швачка; кравець; закрійник» та професій громадського харчування.

 Варто зазначити, що училище приділяє велику увагу саме практичним навичкам. Тут кожен профіль має не лише свої майстерні, але й надає можливість учням випробувати себе на практиці – на території закладу працюють перукарня, манікюрний кабінет, ательє, готель та ін.

 Разом з тим, на виконання плану діяльності уряду на 2016 рік, на базі навчального закладу буде створено навчально-практичний центр з професійної підготовки та підвищення кваліфікації з професій «Швачка; кравець; закрійник», які входять до переліку професій загальнодержавного значення.

#житомир #училище #кухня #швейна
Оголошення
live comments feed...