• Головна
  • У Житомирі для дітей створять календар з народними святами та видатними земляками
14:47, 2 листопада 2016 р.

У Житомирі для дітей створять календар з народними святами та видатними земляками

У Міносвіти підняли питання про те, що нинішній етап розвитку українського суспільства гостро ставить проблему формування любові та поваги до рідної мови, народних звичаїв, традицій, свят, обрядів, символів та реліквій.

БФ « Надія Є» випереджаючи побажання Міністерства освіти України створив національно-патріотичний проект «Де я живу!», яким передбачив ознайомлення дітей з народними святами, народними традиційними звичаями, обрядами, усталеними світськими традиціями, в доступних дитячому розумінню формах.

Творчий колектив проекту, до якого ввійшли дизайнер одягу Маргарита Козак, фотограф Дмитро Скачков, флорист, декоратор Ірина Кульбовська, перукар Марина Мельник, візажист Лілія Данілко спільно з фондом «Надія Є» приступили до реалізації важливої частини проекту, а саме створення тематичного настінного календаря на 2017 рік під назвою «Де я живу!».

Переконані, що всі організаційні та культурно-масові заходи проекту позитивно вплинуть на розвитку інтелектуально-пізнавальної, соціально-моральної, художньо-естетичної дитячої особистості та креативності.

У тематичному календарі будуть відображені народні свята відповідно до календарної сезонності: восени – Покрови, свято врожаю; взимку – Святого Миколая, Різдвяні свята, Стрітення; навесні - Великодні свята та різноманітні веснянки; влітку – зелені свята, Івана Купала, обжинки, Спаса тощо.

Календар буде також нести інформацію про видатні історичні постаті, які народились на Житомирщині та звеличили наш край.

Переконанні, що виховання підростаючого покоління на основі національної обрядовості зможе вирішити кілька проблем: це і любов до рідного краю, це формування естетичних та моральних якостей, а також сформуватиме громадянську свідомість.

Організатори проекту проводять велику роботу з батьками, щодо роз’яснення їм всієї важливості дотримання традицій і звичаїв на рівні сім’ї, залучення дитини до святкувань тощо.

#житомирщина #календар #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...